Координаторка системи ООН в Україні відвідала місця російських ударів у Харкові

Координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун із командою ООН Харківщини відвідали місця російських ударів. Про це у Телеграм повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

"Це справжній тероризм, який порушує всі можливі міжнародні гуманітарні права та будь-які закони людяності.  Важливо доносити до міжнародних партнерів потребу захисту для Харківщини, для всієї України. Окупанти мають понести покарання за всі знищені життя, за кожну зруйновану долю!", - зазначив глава області.

Як повідомлялося, гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун засудила російські обстріли Херсона та Харківської області, внаслідок яких поранення дістали десятки мирних жителів.

День жалоби за загиблими внаслідок авіаударів, завданих ЗС РФ 25 травня по будівельному гіпермаркету «Епіцентр», оголошено в Харкові 27 травня. Унаслідок обстрілу російської армії будівельного гіпермаркету «Епіцентру» в Харкові встановлено загибель 14 і поранення 44 осіб.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті