Контрнаступ ЗСУ на півдні України набирає обертів - Міноборони Британії

Контрнаступ ЗСУ на Херсонському напрямку набирає обертів. Про це 28 липня у Twitter повідомляє Міністерство оборони Великобританії.

Українські війська вже встановили плацдарм на південь від річки Інгулець, а також за допомогою далекобійної артилерії пошкодили щонайменше три мости через річку Дніпро.

Як наголошують британці, від цих мостів залежить постачання захоплених росією територій. Зокрема Антонівський міст, за даними розвідки, непридатний для використання.

"Російська 49-а армія, яка дислокується на західному березі Дніпра, зараз виглядає дуже вразливою. Так само місто Херсон, найбільш політично значущий населений пункт, окуповане росією, зараз практично відрізане від інших окупованих територій. Його втрата серйозно підірве спроби росії представити окупацію як успішну", - додали у Міноборони Британії.

Своєю чергою американський інститут вивчення війни висловив упевненість, що у росіян зараз вистачить сил для наступу лише за двома напрямками.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті