Контрнаступ ЗСУ може розпочатись через місяць - міністр оборони Естонії

Контрнаступ ЗСУ може розпочатись через місяць, якщо дозволить погода.  Про це сказав міністр оборони Естонії Ханно Певкур, пише ERR.

"Якщо послухати думки, (що звучали на базі, - ред.) "Рамштайн", то може пройти ще місяць, перш ніж ми зможемо говорити про реальний контрнаступ. Якщо погода зміниться, це може статися і раніше. Якщо ні, то мине місяць, можливо, два", - сказав він.

За його словами, на сьогодні перешкодою є погодні умови в Україні.

"Танки Abrams не є визначальними у весняному наступі. Коаліція Leopard була сильною, і досить багато техніки вже перекинуто в Україну, і досить багато її перебуває на шляху туди. Найбільшою перешкодою для контрнаступу, який, ймовірно, відбудеться, є погода", - зазначив він.

На його думку, "погода досить дощова", і це ускладнює пересування важкої техніки.

"Українці швидше чекають на покращення погоди, щоб приступити до більш масштабного звільнення територій", - додав міністр оборони Естонії.

Як повідомлялося раніше, українські захисники, ймовірно, висадилися на лівому березі Дніпра у Херсонській області.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті