Консультант для військовозобовʼязаних, військових та їхніх родин: Міноборони запускає чат-бот Армія+

Міністерство оборони України запускає чат-бот Армія+. Про це Міноборони повідомляє у Телеграм 20 червня.

"В Україні запущено новий чат-бот Армія+, створений для надання підтримки військовим, цивільним особам та їхнім сім'ям. Чат-бот доступний за посиланням і пропонує оперативні відповіді на широкий спектр запитань", - йдеться у повідомленні.

"Щоб отримати необхідну інформацію або консультацію, достатньо перейти за посиланням та вибрати відповідну категорію запитань. Не зволікайте, приєднуйтеся до чат-боту Армія+ і отримуйте необхідну допомогу вже сьогодні!", - закликає Міноборони.

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті