Конгресмен США, завітавши до Києва, заявив про підтримку застосування американської зброї вглиб території РФ

Голова комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу США Майк Тернер заявив про підтримку ширшого застосування американської зброї для ударів по території РФ. Свою позицію він озвучив на брифінгу в рамках візиту двопартійної делегації Конгресу США в Києві 1 липня, - повідомляє "Укрінформ".

«Моя позиція ширша, ніж в адміністрації. Я вважаю, що Україна повинна мати можливість використовувати ту зброю, яка надається, по актуальних військових цілях», – сказав він.

Конгресмен зауважив, що його позиція збігається з позицією генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга: «Україна не повинна воювати з однією рукою за спиною. Вона повинна мати можливість відповідати на атаки з боку Росії».

Тернер додав, що проблемою є збільшення виробництва російської зброї і для її вирішення має також бути можливість використовувати військову силу.

Як повідомлялося, Зеленський заявив, що довгоочікуване рішення президента США Джо Байдена дозволити Україні бити по скупченню російської техніки вздовж російсько-українського кордону - це добре, але воно "не розв'язує проблему знищення наших міст і сіл коригованими авіабомбами (КАБ)". 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
01.05.2026
11:09

«Перспектива мирної угоди залишається такою ж віддаленою, як і на початку конфлікту». Західні ЗМІ про Україну

Європейці все більше розуміють, що між Україною та Росією існує фундаментальна несумісність інтересів та цілей, і єдино розумний курс — продовжувати підтримувати Україну та не допустити перемоги Росії військовими чи політичними засобами
Країна
30.04.2026
09:39

Вступна кампанія-2026 для абітурієнтів з окупації: більше можливостей на папері, але ті самі бар’єри на практиці

...Оновлено правила для абітурієнтів з окупованих територій — із урахуванням попередніх проблем, та спробою розширити доступ до освіти. Водночас системні труднощі — передусім із документами та доступом до процедур — залишаються.
Світ
29.04.2026
11:58

«Давно пора зрівняти з землею Рені. Румуни збудяться, сморід буде неймовірний». Російські ЗМІ про Україну

"Виглядає як ідеальний образ майбутнього президента. Для України політичні амбіції Буданова - це «секрет Полішинеля". Його особисті рейтинги можна порівняти з рейтингами іншого улюбленця української публіки - Валерія Залужного"
Всі статті