Конфісковані у сина Януковича понад 300 мільйонів передали ЗСУ

Суд постановив відправити конфісковані у сина Януковича 304 млн грн Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Про це повідомив Офіс Генерального прокурора у Телеграм 25 серпня.

Як йдеться у повідомленні, суд постановив передати на потреби української армії 300 млн грн сина колишнього президента-втікача Віктора Януковича.

"Понад 300 мільйонів гривень сина президента-втікача віддали ЗСУ. Мова про арештовані кошти ПАТ "Всеукраїнський банк розвитку". Власником 100% акцій банку з 2011 року був старший син колишнього президента", - пише офіс ГП.

Як зазначається, працівники банку намагалися приховати походження готівкових коштів цієї фінустанови. Адже гроші не мають законного джерела походження. Тож банківські робітники, за допомогою фінансових операцій легалізовували доходи, які були отримані злочинним шляхом.

"Під час здійснення досудового розслідування прокурорами Офісу Генерального прокурора було накладено арешт на грошові кошти службових осіб "Всеукраїнський банк розвитку" та безпосередньо кошти сина експрезидента. Згодом судовими рішеннями гроші були передані АРМА", - пише офіс генпрокурора.

Ще з початку збройної агресії РФ прокурори Офісу Генерального прокурора ініціювали примусове вилучення майна, арештованого у кримінальному провадженні за підозрою сина колишнього президента.

"Наразі суд постановив відправити зазначені кошти Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Нині 304 млн грн зараховані на спеціальний рахунок для забезпечення обороноздатності України", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше, Україна уже конфіскувала російських активів на 28 мільярдів гривень.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті