Комунікаційники держустанови при МОЗ звільнилися після того, як керівницею відділу призначили колишню шефредакторку телеканалу Медведчука

П’ятеро співробітників відділу комунікацій держустанови "Центр громадського здоров’я" при Міністерстві охорони здоров’я звільнилися після того, як керівницею відділу призначили колишню шефредакторку телеканалу Віктора Медведчука ZIK Дар’ю Гордійко. Про це повідомила одна з комунікаційниць, які звільнились, Антоніна Доломанжи у Facebook та Інститут масової інформації (ІМІ) 4 березня.

"Цей пост про те, що медведчуківська шеф-редакторка не може працювати на керівній посаді у державній установі, - написала Доломанжи у Facebook. - Якщо змовчу і просто тихо піду, то постійно картатиму себе за це. ...Наприкінці січня керівницею відділу комунікацій ЦГЗ призначили Дарію Гордійко - колишню шеф-редакторку медведчуківського телеканалу ЗІК. Одна її посада вже свідчить про те, що людина явно була не лише в курсі проросійської пропагандистської політики каналу, а ще й безпосередньо керувала її втіленням".

Нижче вона навела кілька відповідної діяльності Гордійко.

"Ми разом з колегами намагалися донести керівництву неприпустимість та абсурдність її перебування на керівній посаді у державній установі під час війни з росією. Керівництво, на жаль, нас чути не захотіло. "ЦГЗ - аполітична організація", як нам заявили, і минуле та політичні погляди цієї людини керівництво не цікавлять. Ви чули це? Державна установа у країні, яка воює з росією, -  аполітична. У мене таке не вкладається в голові", - написала також Доломанжи.

В коментарі ІМІ ексголовна фахівчиня з комунікацій Центру громадського здоров'я МОЗ України Оксана Кучерява наголосила на неприпустимості таких призначень.

"Відділ комунікацій Центру звільняється майже повним складом через незгоду з призначенням на посаду керівника людини, яка доклала чимало зусиль до розповсюдження російської пропаганди та відверто просувала наративи і агентів Кремля, працюючи одним з топ-менеджерів каналу ZIK. Колектив відділу комунікацій вважає неприпустимим призначення у час великої війни людей, які працювали на ворога", - зазначила Кучерява.

"На телефонні дзвінки представниці ІМІ Дар’я Гордійко поки не відповіла. Ми також залишили свої питання для неї у соцмережі Facebook", - йдеться в повідомленні ІМІ.

Раніше повідомлялось, що російські олігархи планують звернутися до путіна з приводу нахабства Медведчука.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті