Комунальне підприємство Слов'янська отримало генератори від уряду Німеччини

КП "Благоустрій" у прифронтовому Слов'янську отримало генератори від уряду Німеччини. Про це повідомив начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін у Телеграм 16 лютого.

"За фінансової підтримки Уряду Німеччини КП "Благоустрій" сьогодні отримало від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) 11 генераторів потужністю від 8 до 180 кВт", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення працівники КП "Благоустрій" у Слов’янську, крім звичної для себе роботи, також допомагають ліквідовувати наслідки ворожих обстрілів, ремонтують дороги, лагодять вуличне освітлення.

За словами Філашкіна, отримані генератори допоможуть мешканцям Слов’янська ефективніше долати "блекаути" та швидше відновлювати інфраструктуру.

Раніше повідомлялось, що енергетики повернули електрику до 21 населеного пункту Донеччини.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті