Компанія з Ростова віджала в окупованій Луганській області ще 5 шахт і 7 допоміжних виробництв

Ще п'ять шахт окупованої Луганщини забрала російська компанія з Ростова-на-Дону ТОВ "Торговий Дім "Донские угли". Про це повідомило окупаційне "міністерство палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" у Телеграм 23 травня.

"Схвалено заявку на передачу ще п'яти шахт інвестору ТОВ "Торговий Дім "Донские угли". У липні 2024 року до інвестора перейдуть шахти "Молодогвардійська", "Червоний Партизан" (зокрема шахта імені Свердлова), імені Баракова (зокрема шахта Дуванна), "Суходольська-Східна", "Харківська"", - ідеться в повідомленні окупаційного відомства.

З посиланням на так званого "міністра палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" Дениса Яроша також повідомляється, що до "інвестора" перейдуть сім допоміжних виробництв: ЦЗФ "Нагольчанська"; ПП "Ровеньківське вантажно-транспортне управління"; Адміністративно-побутовий комплекс (Сорокине); ПП "Свердловське вантажно-транспортне управління"; ПП "Управління складським господарством"; ПП "Центр підготовки кадрів"; Краснодонський лікувально-діагностичний центр "Ультрамед".

Раніше повідомлялося, що окупанти віджимають шахти Луганщини, які вважають перспективними: "міністр" підписав договір про оренду майна трьох підприємств.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті