Окупанти віджимають шахти Луганщини, які вважають перспективними: "міністр" підписав договір про оренду майна трьох підприємств

Російські окупанти віджимають підприємства вугільної промисловості Луганщини, які вважають перспективними. Відповідний черговий договір із російським підприємством підписав так званий "міністр палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР" Денис Ярош 27 січня, - пише окупаційне відомство в Телеграм. 

"Міністр палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР Денис Ярош і генеральний директор АТ "ВГ "Родіна" Денис Куренець на полях Міжнародної виставки-форуму "Росія" підписали договір оренди майна шахти "Білоріченська", ГЗФ "Білоріченська" і виробничого підрозділу "Краснодонське навантажувально-транспортне управління", - сказано в повідомленні.

За словами окупантів, це "знаменує запуск реалізації концепції реформ вугільної промисловості в ЛНР". 

"Сьогоднішнє підписання означає, що ми готові перезапустити роботу перспективних шахт ЛНР за стандартами РФ", - цитуються в повідомленні слова Яроша.

Раніше повідомлялося, що через відсутність світла і води в окупованому Должанську Луганської області зупинилися відразу п'ять шахт.

Статті

Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Всі статті