Компанія Baykar отримала дозвіл від Туреччини на виробництво безпілотників в Україні

Компанія Baykar отримала ліцензійні дозволи від Туреччини на виробництво Bayraktar TB2 і Akıncı в Україні. Про це 23 червня повідомило турецьке видання Akit.

"Ми отримали відповідні ліцензійні дозволи від Туреччини на повне виробництво безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 і Akıncı в Україні", - заявив гендиректор Baykar Халюк Байрактар.

Очікується, що в Україні завод відкриють у 2025-му році, а на його будівництво буде витрачено 95,5 мільйонів доларів.

"Основна частина підготовчих робіт уже виконується, і очікується, що завод буде електрифіковано в липні", - додав Байрактар.

Уперше про підготовку угоди з Туреччиною, яка дасть змогу розпочати будівництво заводу безпілотників Bayraktar на території нашої країни, заговорили в липні минулого року. Тоді про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, що у вересні 2022-го року стало відомо, що компанія Baykar Makina заявила про придбання ділянки для будівництва майбутнього заводу.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті