Комітет Червоного Хреста допоможе у розшуку полонених та безвісти зниклих на Луганщині - Лисогор

МКЧХ допоможе у розшуку полонених та безвісти зниклих, а також у забезпеченні мешканців Луганщини медичними послугами. Про це повідомив очільник Луганської ВЦА Артем Лисогор 23 червня.

Він написав, що зустрівся із головою субделегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста у м.Дніпро Ларсом Тор К’єрландом.

"Луганщина, мабуть, найбільше постраждала від повномасштабної російської агресії. На окупованих територіях повністю зруйнована система охорони здоров’я. Тому ми маємо бути готовими одразу після звільнення Луганської області надавати повний спектр медичних послуг нашим громадянам, як тим, що будуть повертатись додому, так і тим, хто перебував в окупації", - зазначив Лисогор.

Ларс Тор К’єрланд зупинився на тому, що МКЧХ має офіс й на тимчасово окупованій території Луганської області та працює з обох боків лінії фронту. 

"Ми готові надати усю можливу підтримку в межах нашого мандату. Це, безумовно, медицина, але Червоний Хрест має й інші можливості. Велика частина роботи тісно пов’язана із реалізацією Женевської конвенції і передбачає захист як цивільних осіб, так і військовополонених", - зазначив голова субделегації МКЧХ.

"У цьому контексті обговорили співпрацю щодо пошуку зниклих безвісти та встановлення місць перебування полонених, а також у проведенні робіт по ідентифікації тіл загиблих після деокупації територій", - розповів Лисогор.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті