Комфортне сучасне укриття з'явилось ще в одній гімназії Запоріжжя - вміщає 1600 людей

Ще в одній гімназії Запоріжжя відкрили Комфортне сучасне укриття 31 березня. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Телеграм 31 березня.

"Продовжуємо роботу з облаштування укриттів у міських закладах освіти. Комфортне і сучасне найпростіше сховище вже є і у гімназії №86", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що відтепер завдяки проведеному капітальному ремонту учні та жителі такого віддаленого району як Верхня Хортиця мають простору належно облаштовану захисну споруду.

Укриття розраховане більше ніж на 1600 людей і відповідає усім безпековим вимогам. 

"До того ж наявність повністю облаштованого сховища дає навчальному закладу можливість розглядати перехід на змішану форму навчання", - зазначив Куртєв.

Раніше повідомлялось, що оновлене укриття почало працювати в одному з дошкільних закладів Запоріжжя.

Раніше також повідомлялось, що у Запоріжжі почав працювати евакуаційний шелтер для маломобільних людей, а в Оріхові та Гуляйполі - нові мобільні укриття.

Статті

Світ
16.04.2024
09:07

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті