Командування окупантів почало втрачати контроль над "козачими батальйонами" на полі бою

Командування російських окупантів втрачає контроль над так званими "козачими батальйонами" на полі бою. Про це 5 березня повідомляє Генштаб.

"Російська окупаційна армія втрачає контроль на полі бою над так званими "козачими батальйонами". Зокрема, в районі Вугледару виконує завдання ворожий козачий батальйон "Степ/Тигр", - повідомили українські військові.

За даними Генштабу, командування цього "батальйону" незадоволене керівництвом ЗС РФ. В результаті "козаки" нехтують взаємодією з підрозділами російської армії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під Вугледаром загін "козаків" відмовився брати участь у боях через величезні втрати.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті