Колишній зек-вагнерівець, раніше засуджений за вбивство, за участь у війні проти України отримав помилування та вчинив нове вбивство

Колишній найманець ПВК "Вагнер" Георгій Сіукаєв, раніше засуджений за вбивство, повернувшись з України, вчинив нове вбивство. Про це пишуть російські телеграм-канали.

На відео з камер спостереження видно, як Сіукаєв наблизився до жертви та накинувся на чоловіка з ножем. Повідомляється, що від отриманих ран постраждалий помер у лікарні.

Власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин визнав факт вбивства його колишнім підлеглим жителя Південної Осетії, але "уточнив", що вбитий був психічно хворим, у п'яному стані чіплявся до перехожих та пасажирів припаркованої машини. Останні нібито попросили Сіукаєва захистити їх від погроз та докучань. Той відгукнувся на їхнє прохання, дістав ножа і завдав їм потерпілому кілька ударів.

 
Сіукаєв повернувся до Росії після участі у бойових діях в Україні у складі ПВК "Вагнер", куди його було залучено з тюрми. Зловмисник відбував покарання за навмисне вбиство, яке скоїв 2014 року, але у 2022-му був звільнений указом диктатора путіна.
 
Як повідомлялося раніше, Єрмак відреагував на зізнання "вагнерівців" у вбивстві українських підлітків на Донбасі

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті