Колл-центри у "ДНР" просять звертатися по телефону у "письмовій формі"

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін визнав, що місцеві "гарячі лінії" працюють, але марно. Про це він повідомив на "нараді" з так званими "членами уряду" 3 жовтня.

"На гарячу лінію для звернення громадян щодо роботи об'єктів водопостачання та теплопостачання міністерства будівництва та ЖКГ додзвонитися не складно, але марно", - зазначив ватажок "ДНР".

Він додав, що на повідомлення про те, що тече вода вулицею - одразу без уточнювальних запитань пропонують телефонувати до водоканалу, куди додзвонитися майже не реально: один номер не відповідає, другий постійно зайнятий.

Також на "гарячій лінії" з питань електропостачання, співробітники вимагають звертатися у письмовій формі.

"Додзвонитися туди теж не складно. Але співробітники не вникають у суть питання, приймати повідомлення телефоном відмовляються, вимагаючи письмового звернення", - сказав ватажок "ДНР".

Як повідомлялось раніше, "Дєнєєровський Фенікс" пішов у відмову. Абоненти "республіки" скаржаться на перебої зв'язку.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті