"Зливала" позиції ЗСУ: колаборантка із Сєвєродонецька отримала 15 років позбавлення волі

Суд в Україні виніс вирок колаборантці, яка "зливала" позиції ЗСУ у Сєвєродонецьку. Про це 21 лютого повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

"Прокурори в суді довели, що засуджена з 24 лютого по жовтень 2022 року, перебуваючи на території Луганської області, збирала та передавала представнику РФ інформацію про розташування військової техніки Збройних сил України у місті Сєвєродонецьк", - повідомили представники ОГП.

Також жінка передавала окупантам інформацію про місцевих жителів, які брали участь у мітингах на підтримку України та проти російської окупації на території нашої країни. Надалі росіяни затримували наших патріотів та, ймовірно, ліквідували.

У результаті суд засудив колаборантку до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ викрила понад 30 педагогів-колаборантів, які займалися русифікацією захоплених шкіл, у тому числі у Сєвєродонецьку.

Статті

Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Всі статті