"Зливала" позиції ЗСУ: колаборантка із Сєвєродонецька отримала 15 років позбавлення волі

Суд в Україні виніс вирок колаборантці, яка "зливала" позиції ЗСУ у Сєвєродонецьку. Про це 21 лютого повідомляє прес-служба Офісу генерального прокурора.

"Прокурори в суді довели, що засуджена з 24 лютого по жовтень 2022 року, перебуваючи на території Луганської області, збирала та передавала представнику РФ інформацію про розташування військової техніки Збройних сил України у місті Сєвєродонецьк", - повідомили представники ОГП.

Також жінка передавала окупантам інформацію про місцевих жителів, які брали участь у мітингах на підтримку України та проти російської окупації на території нашої країни. Надалі росіяни затримували наших патріотів та, ймовірно, ліквідували.

У результаті суд засудив колаборантку до 15 років позбавлення волі із конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ викрила понад 30 педагогів-колаборантів, які займалися русифікацією захоплених шкіл, у тому числі у Сєвєродонецьку.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті