Колаборант з Миколаївщини невдало спробував "відкупитися" від тюрми й збільшив собі термін перебування в ній – СБУ

СБУ викрила колаборанта з Миколаївщини, який намагався "відкупитися" від тюрми. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 25 січня.

"Головне управління внутрішньої безпеки СБУ запобігло спробам прихильника кремля уникнути реального строку ув’язнення за співпрацю з ворогом, – сказано в повідомленні. – Зловмисником є мешканець Снігурівки Миколаївської області, який після захоплення міста підтримав російських окупантів і допомагав їм продавати награбоване майно українців".

Уточнюється, що співробітники Служби безпеки затримали колаборанта у ході стабілізаційних заходів після звільнення Миколаївської області. Утім, під час досудового розслідування фігурант запропонував гроші слідчому СБУ за "сприяння" в уникненні кримінальної відповідальності. Після отримання "пропозиції" офіцер української спецслужби одразу доповів про це своєму керівництву.

Зазначається, що правоохоронці викрили фігуранта на спробі передачі першої частини неправомірної вигоди. На підставі задокументованого факту колаборанту додатково повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Вирішується питання щодо передачі матеріалів провадження до суду.

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала коригувальника російського вогню по об'єктам енергетичної інфраструктури Одещини.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті