Колаборант з Миколаївщини невдало спробував "відкупитися" від тюрми й збільшив собі термін перебування в ній – СБУ

СБУ викрила колаборанта з Миколаївщини, який намагався "відкупитися" від тюрми. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 25 січня.

"Головне управління внутрішньої безпеки СБУ запобігло спробам прихильника кремля уникнути реального строку ув’язнення за співпрацю з ворогом, – сказано в повідомленні. – Зловмисником є мешканець Снігурівки Миколаївської області, який після захоплення міста підтримав російських окупантів і допомагав їм продавати награбоване майно українців".

Уточнюється, що співробітники Служби безпеки затримали колаборанта у ході стабілізаційних заходів після звільнення Миколаївської області. Утім, під час досудового розслідування фігурант запропонував гроші слідчому СБУ за "сприяння" в уникненні кримінальної відповідальності. Після отримання "пропозиції" офіцер української спецслужби одразу доповів про це своєму керівництву.

Зазначається, що правоохоронці викрили фігуранта на спробі передачі першої частини неправомірної вигоди. На підставі задокументованого факту колаборанту додатково повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Вирішується питання щодо передачі матеріалів провадження до суду.

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала коригувальника російського вогню по об'єктам енергетичної інфраструктури Одещини.

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті