Колаборант з Миколаївщини невдало спробував "відкупитися" від тюрми й збільшив собі термін перебування в ній – СБУ

СБУ викрила колаборанта з Миколаївщини, який намагався "відкупитися" від тюрми. Про це повідомляється в Телеграм-каналі відомства 25 січня.

"Головне управління внутрішньої безпеки СБУ запобігло спробам прихильника кремля уникнути реального строку ув’язнення за співпрацю з ворогом, – сказано в повідомленні. – Зловмисником є мешканець Снігурівки Миколаївської області, який після захоплення міста підтримав російських окупантів і допомагав їм продавати награбоване майно українців".

Уточнюється, що співробітники Служби безпеки затримали колаборанта у ході стабілізаційних заходів після звільнення Миколаївської області. Утім, під час досудового розслідування фігурант запропонував гроші слідчому СБУ за "сприяння" в уникненні кримінальної відповідальності. Після отримання "пропозиції" офіцер української спецслужби одразу доповів про це своєму керівництву.

Зазначається, що правоохоронці викрили фігуранта на спробі передачі першої частини неправомірної вигоди. На підставі задокументованого факту колаборанту додатково повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі). Вирішується питання щодо передачі матеріалів провадження до суду.

Раніше повідомлялось, що СБУ затримала коригувальника російського вогню по об'єктам енергетичної інфраструктури Одещини.

Статті

Країна
04.02.2023
10:01

Масові перевірки переселенців на паузі: Кабмін передумав

За словами віце-прем'єр-міністра Ірини Верещук, перевірки місць проживання ВПО проводитимуться виключно у випадках звернення правоохоронних органів до органів соцзахисту населення за наявності підозри неправомірного отримання допомоги. Але чи дійсно...
Країна
03.02.2023
09:31

Новинський: захист олігарха

У січні Smart офіційно повідомив про передачу своїх активів у траст (довірче управління) Step Trust із головним офісом у Лондоні. Таким чином, формально В.Новинський перестав бути власником Smart. Хоча фактично ним залишився.
Луганськ
02.02.2023
12:01

«…На нашу улицу в три дома…». Луганський щоденник

Загалом, якщо так розібратися, за ці роки після 2014-го до нас приходили тричі з розпитуваннями про найближчих сусідів. Де, чим живуть, яких поглядів, чому в Україні. Про трьох сусідів з однієї вулиці, де й будинків-то - вистачить пальців...
Всі статті