Коли контрнаступ почнеться, росія його відчує - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції на саміті G7, який завершується в Хіросімі, не став ділитися деталями про майбутній контрнаступ ЗСУ, - повідомляє телеграм-канал ВВС/ Русская служба.

Зокрема, кореспондентка Бі-бі-сі Тесса Вонг запитала президента Зеленського, коли і де Україна почне свій контрнаступ.

"Коли буде наш контрнаступ, Росія це відчує", - відповів Зеленський.

За словами Зеленського, бойові частини української армії, які пройшли підготовку з військовими НАТО, повністю готові, але командування чекало ще деяких надходжень, зокрема, бронетехніку.

Кореспондентка Бі-бі-сі також запитала Зеленського про майбутні поставки в Україну винищувачів F-16 - напередодні США дозволили їхній експорт з інших країн. Президент України висловив упевненість, що Київ отримає ці літаки.

"Я не можу вам сказати, скільки - це не секрет, ми дійсно не знаємо", - сказав Зеленський.

Як повідомлялося, президент США Джо Байден під час пресконференції на полях саміту G7 у Японії розповів про свої очікування щодо майбутнього контрнаступу ЗСУ.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті