Коаліція дронів офіційно розпочала роботу - Міноборони

Коаліція дронів "офіційно стартувала" у рамках роботи Контактної групи з питань оборони України. Про це у Телеграм повідомило Міноборони України 17 лютого.

Як повідомляється, міністр оборони Рустем Умєров підписав відповідний лист про наміри, а також висловив вдячність співлідерам коаліції – Латвії та Великій Британії. До коаліції вже приєдналися Швеція, Данія, Німеччина, Литва, Естонія, Нідерланди. 

За словами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа, група країн Альянсу "хоче передати українським захисникам мільйон безпілотників у рамках військової допомоги"

Як повідомлялося, Велика Британія замовить тисячі FPV-дронів для України, в тому числі від британських виробників

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті