Коаліція дронів офіційно розпочала роботу - Міноборони

Коаліція дронів "офіційно стартувала" у рамках роботи Контактної групи з питань оборони України. Про це у Телеграм повідомило Міноборони України 17 лютого.

Як повідомляється, міністр оборони Рустем Умєров підписав відповідний лист про наміри, а також висловив вдячність співлідерам коаліції – Латвії та Великій Британії. До коаліції вже приєдналися Швеція, Данія, Німеччина, Литва, Естонія, Нідерланди. 

За словами генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберґа, група країн Альянсу "хоче передати українським захисникам мільйон безпілотників у рамках військової допомоги"

Як повідомлялося, Велика Британія замовить тисячі FPV-дронів для України, в тому числі від британських виробників

Статті

Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Світ
20.04.2024
09:31

"Трамп хоче, щоб Конгрес ухвалив рішення про допомогу Україні". Огляд західних медіа

Якщо Трамп повернеться на посаду і спробує проштовхнути мирну угоду між Росією і Україною, йому потрібно, щоб Україна мала сильну військову позицію.
Всі статті