"Кінець дороги довжиною в 50 років". Легендарний рок-гурт Kiss у неділю дасть свій останній концерт

Американський рок-гурт Kiss дасть свій останній концерт у неділю ввечері. Про це пишуть "Новости Германии".

Культовий колектив у масках, у якому грають два засновники Пол Стенлі (71 рік) і Джин Сіммонс (74 роки), виступить у рідному місті Нью-Йорку на знаменитій арені Madison Square Garden, остаточно завершивши свій прощальний тур.

Тур "End Of The Road" розпочався ще в січні 2019 року, його перервали під час пандемії коронавірусу, а потім кілька разів продовжували.

Kiss дебютували в одному з нью-йоркських клубів у січні 1973 року і вже за кілька років стали однією з найуспішніших рок-груп у світі.

Статті

Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Світ
10.04.2024
09:04

"Для захисту залишається мало що, крім молитви". Огляд західних медіа

"Якби це залежало від мене, я б перестріляла цих виродків... і стерла б Бєлгород з лиця землі"". "Гострі слова Тимохіної вражають, адже вона народилася в Росії і більшість її родичів досі живуть там, – зазначили у британському виданні.
Всі статті