"Кінець дороги довжиною в 50 років". Легендарний рок-гурт Kiss у неділю дасть свій останній концерт

Американський рок-гурт Kiss дасть свій останній концерт у неділю ввечері. Про це пишуть "Новости Германии".

Культовий колектив у масках, у якому грають два засновники Пол Стенлі (71 рік) і Джин Сіммонс (74 роки), виступить у рідному місті Нью-Йорку на знаменитій арені Madison Square Garden, остаточно завершивши свій прощальний тур.

Тур "End Of The Road" розпочався ще в січні 2019 року, його перервали під час пандемії коронавірусу, а потім кілька разів продовжували.

Kiss дебютували в одному з нью-йоркських клубів у січні 1973 року і вже за кілька років стали однією з найуспішніших рок-груп у світі.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті