Кім заявив, що тези "нехай воюють поліцейські або депутати" закинуті в український медіапростір росіянами і є великою проблемою

Голова Миколаївської ОВА Віталій Кім заявив, що тези на кшталт "нехай воюють депутати або поліцейські" є російським вкидом, шкідливим для українського суспільства. Про це Кім сказав в ефірі "Єдиних новин" 28 грудня.

"Росія інформаційну війну на даному етапі ну не хочу сказати, що виграє, але у неї є певні результати. Вони закидують у наш медійний простір тези, всяку таку річ, щоб розхитати тих, хто сумнівається. І ті люди, які готові воювати, захищати свою країну, бачать, що скрізь фон такий: там не можна, там незаконно, можна те, можна се... І вони думають: "Та чого я піду? Хай всі ідуть". Тому оця історія інформаційна на зараз заважає людям, які готові захищати нашу державу", - сказав Кім. 

При цьому він назвав тези "хай воюють поліцейські чи депутати" "абсолютно неправильними". 

"Тези, наприклад, "хай воюють поліцейські чи депутати". Це абсолютно неправильно. Поліцейські мають забезпечувати порядок, бо це їхній прямий обов'язок, і навички в них саме такі. Поліцейські, наприклад, штурмові загони працюють на передовій і показують дуже гарні результати. І постійно звідти формуються штурмові загони, які йдуть і воюють. А депутатів мало і толку з них там не буде. Ці тези - це велика проблема", - сказав очільник Миколаївської ОВА.

За його словами, ці тези "закинуті" нам росіянами, і на них певним чином реагують люди, які бояться чи не хочуть відпускати своїх родичів на війну.

Раніше повідомлялось, що омбудсмен Лубінець пообіцяв, що новий законопроєкт про мобілізацію доопрацюють та врахують права людей.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті