Кількість жертв після ракетного удару по Дніпру зросла - повідомляють про 4 загиблих

Жертвами російського ракетного удару по Дніпру стали четверо людей - підтвердили загибель трьох осіб, яких вважали зниклими безвісти. Про це 28 травня в Telegram повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

"Сумні новини. Стала відома доля трьох людей, які зникли безвісти під час ракетного удару по Дніпру. На жаль, вони загинули. Є результати дослідження фрагментів тіл, виявлених на місці трагедії", - повідомив чиновник.

Раніше зниклими безвісти вважалися 56-річний лікар, 64-річна співробітниця медичного закладу та 57-річний працівник ветеринарної клініки.

"Загалом атака забрала життя чотирьох людей. Щирі співчуття рідним. Жодного прощення агресору за його страшні злочини", - додав голова Дніпропетровської ОДА.

Нагадаємо, напередодні повідомлялося, що в Дніпрі розібрали 90% завалів розбитої лікарні.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті