Кількість загиблих у Чернігові зросла до 9 людей, ще понад 20 поранено. Містян закликають здати кров

Росіяни вранці 17 квітня вдарили по густонаселеному району Чернігова, у результаті чого загинули 9 людей. Про це повідомив голова Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус  у ефірі телемарафону.

 "Пошуково-рятувальна операція триває. Можу казати зараз про 9 загиблих, вбитих російськими терористами. І понад 20 поранених. Нндається медична допомога. Стоврено штаб, рятувальники працюють", - сказав він.

Знищено десятки одиниць транспорту, пошкодшена соціальна інфраструктура, пошкодшено багато багатоповерхових будинків.

"Ми закликали всіх прийти здати кров в Центр крові" - наголосив він.

Як повідомлялося, 17 квітня  Чернігові пролунали вибухи у середу, 17 квітня. Влада повідомляла про про жертв і поранених. Наразі  у місті потрібна кров, особливо донори з негативним резус-фактором.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті