Кількість ворожих атак на фронті зросла до 79 - Генштаб

Станом на 20.00 23 травня ворог здійснив 79 атак на позиції Сил оборони, найбільше бойових зіткнень відбулося на Покровському та Куп'янському напрямках. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Згідно зі зведенням, від ворожих ракетних і авіаударів продовжує страждати Харківська область. 

"Керованими авіабомбами ворог продовжує зрівнювати із землею місто Вовчанськ та околиці. Також, удень, від КАБів постраждали райони населених пунктів Білий Колодязь, Дергачі та Веселе", - йдеться в повідомленні.

На Харківському напрямку ворог чотири рази намагався просунутися вперед, проте отримує жорстку відсіч від українських захисників. Тривають бої біля сіл Стариця та Тихе. Ситуація контрольована. Ворожі втрати уточнюються.

На Куп'янському напрямку кількість наступальних і штурмових дій противника зросла до 20, з них майже половина - ще триває.

На Лиманському напрямку ЗСУ відбили 6 ворожих атак біля Торського та Тернів. Противник двічі скинув КАБ зі штурмовиків Су-34 у район Лиману.

На Краматорському напрямку окупанти 8 разів намагалися покращити своє тактичне положення, ситуація контрольована.

На Покровському напрямку тривають 10 бойових зіткнень, 13 ворожих атак уже відбито. Зазначається, що противник продовжує вести свої дії за підтримки авіації в напрямку Калинового та Новоселівки Першої. На цьому напрямку українські військові знищили російський штурмовик Су-25.

На Курахівському напрямку відбулося 10 бойових зіткнень, тривають бої в районі Красногорівки.

На Гуляйпільському напрямку окупанти завдали авіаудару в район Гуляйполя.

На Придніпровському напрямку ворог 7 разів безуспішно намагався витіснити українських воїнів із лівобережжя Дніпра.

Нагадаємо, Зеленський заявив, що знає, як відповідати на намір окупантів відтягнути сили ЗСУ на північ

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
13.04.2026
16:00

"За словом релокований нічого не стоїть": як (не)прийняті політичні рішення впливають на громади без територій

...Про жодне місцеве самоврядування на Луганщині ми вже не говоримо. У нас немає жодної ради, місцеве самоврядування на Луганщині поставлене на паузу. І ще важливо те, що зараз в Україні немає жодної військово-цивільної адміністрації.
Донбас
12.04.2026
17:47

Дванадцять втрачених років, або «Ми все про…» Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу знову працювали в режимі «свята, яке завжди з тобою». Цього разу «ДНР» і «ЛНР» відзначали чергову річницю «проголошення» фейкових «народних республік». Завдання у місцевих пропагандистів одне — переконувати...
Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Всі статті