Кількість постраждалих від вибуху міни в Ізюмі зросла до 8 осіб

У деокупованому Ізюмі зросла кількість постраждалих внаслідок вибуху протипіхотної міни. Про це розповів заступник міського голови Ізюма Володимир Мацокін на своїй сторінці у Facebook.

Він також розповів оновлену версію події, внаслідок якої постраждали 8 підлітків.

"Уточнюю. Учасників подій восьмеро. 3 хлопця і 5 дівчат. Вік: 14-17 років. Ураження мають семеро. У однієї з дівчат психологічна травма. Надана первинна екстренна допомога. Зараз всіх восьмеро відправляємо до ОДКЛ №1 м. Харкова. Будь-ласка, зранку прочитайте цю інформацію своїм дітям. Підліток носив міну в кармані, яку знайшов в с. Сулигівка. Потім вирішив показати друзям. Результат відомий", - розповів Мацокін.

Як повідомлялося раніше, семеро підлітків знайшли міну в Ізюмі та отримали поранення

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті