Кількість постраждалих у Дніпрі зросла до 9. У двох підлітків та двох 20-річних дівчат контузія

Кількість постраждалих внаслідок рашистського ракетного обстрілу в Дніпрі зросла до 9 станом на 23:23 28 липня. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак у своєму Телеграм-каналі.

"Через ракетний удар по Дніпру на зараз вже 9 постраждалих. Серед них двоє дітей – 14 та 17 років. У них акубаротравма (контузія. – "ОстроВ"). Такий же діагноз у двох 20-річних дівчат", - написав Лисак.

Зазначається, що ще п’ятеро – з рваними ранами. Це чоловіки від 18 до 53 років і 77-річна жінка. Стан усіх постраждалих задовільний, вони лікуватимуться вдома.

Раніше повідомлялось, що мер Дніпра Борис Філатов увечері 28 липня, коментуючи удари російських окупантів по Дніпру, не став обирати висловлювання і російською мовою назвав росіян "высокоточными п@дарасами".

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті