Кількість мігрантів з Азії на окупованих територіях України перевищила 100 тисяч

На окупованих територіях України загальна кількість мігрантів з Азії перевищила 100 тсяч осіб. Про це повідомив "Центр національного спротиву" (ЦНС) 29 листопада.

"В межах політики заміни корінного населення, росіяни завозять на тимчасово окуповані території мігрантів з Центральної Азії. Їх загальна кількість на тимчасово окупованих територіях вже перевищила 100 тисяч осіб. Більшість з них працює на будівництві, але надалі росіяни планують їх мобілізувати в обмін на отримання громадянства", - сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що такий масовий заїзд мігрантів вже спровокував погіршення кримінальної ситуації й призвів до створення етнічних злочинних угруповань. 

"За допомогою організованих злочинних груп росіяни намагаються покращити контрольованість регіону, який їм не належить", - йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що влада Татарстану, який "шефствує" над Лисичанськом, "нарахувала" в окупованому місті 37 тисяч осіб.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті