Кількість автопатрулів на в'їзді та виїзді з Донецької області збільшать

На в'їзді та виїзді з Донецької області збільшать кількість автопатрулів. Про це повідомили на сайті ГУ Нацполіції в Донецькій області 1 жовтня.

"Начальник ГУ Нацполіції в Донецькій області (Руслан Осипенко. - "ОстроВ") переглянув розстановку патрульних нарядів, відтак буде збільшено присутність автопатрулів, зокрема на в’їздах-виїздах з регіону", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що рішення було прийнято після того, як Осипенко перевірив роботу поліцейських на лінії фронту та відвідав шість громад: Покровську, Мирноградську, Добропільську, Курахівську, Великоновосілківську та Комарську.

Керівник поліції Донеччини перевірив умови служби на блокпостах та їхню готовність до зимового періоду, забезпеченість поліцейських засобами особистої безпеки та всім необхідним для служби під вогнем ворога, а також обговорив оперативно-бойову ситуацію з керівниками територіальних підрозділів поліції та військових адміністрацій.

Раніше повідомлялось, що в населених пунктах Донеччини, де ведуться активні бойові дії, 20 вересня ввели тимчасове обмеження руху транспорту й осіб.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті