Керівника митної зміни окупованого посту "Танюшівка" на Луганщині засуджено до 15 років ув’язнення

Керівник митної зміни окупованого посту "Танюшівка" в Луганській області заочно був засуджений 15 років ув’язнення. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк 1 травня.

"Оперативники спецслужби викрили на колаборації "старшего инспектора таможенного поста "Танюшевка" государственного таможенного комитета ЛНР". За зраду України суд заочно призначив йому покарання у вигляді 15 років за гратами", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що 63-річний мешканець Білолуцька у червні минулого року вирішив послужити окупантам та очолив зміну захопленого митного посту. Псевдопосадовець пройшов відповідне навчання та щиро дякував у ЗМІ окупаційній владі за нові знання й навички. Наразі зловмисник здійснює організацію роботи митної зміни з пропуску товарів та автотранспорту на неконтрольованій ділянці українсько-російського кордону, а також складає протоколи про адміністративні правопорушення за законами загарбників.

Уточнюється, що слідчі СБУ кваліфікували його дії за ч. 7 ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Зловмисника оголошено у розшук.

"Після деокупації Луганщини засуджений "митник" понесе справедливе покарання", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що затримано першу організаторку "референдуму" зі Старобільщини: отримала 77 тисяч й поїхала на підконтрольну територію України.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті