"Казаки ДНР" вимагають скасування концертів Кіркорова: він "бере участь у сумнівних вечірках", поки вони "борються з фашизмом і сатанізмом"

"Казаки ДНР" вимагають скасувати виступ Кіркорова в окупованій Донецькій області. Відповідне відеозвернення розмістили окупаційні Телеграм-канали. 

"Ми, казаки донецької народної республіки, висловлюємо своє обурення з приводу приїзду до нас співака Філіпа Кіркорова", - сказали "казаки". Аргументували тим, що Кіркоров "бере участь у сумнівних вечірках", поки вони "борються з фашизмом і сатанізмом", і зажадали скасування концертів у "республіці".

Раніше повідомлялося, що Кіркоров приїхав до поранених окупантів у лікарню Горлівки, щоб "подякувати за відчуття тилу, яке вони дають".

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті