Казахстан ввів нові обмеження на "паралельний імпорт" товарів до росії

Уряд Казахстану ухвалив рішення про заборону паралельного імпорту товарів до росії. Про це заявив голова Офісу Президента України Андрій Єрмак.

"Казахстан закрив кордони для паралельного імпорту до рф. Чудове рішення. росію треба позбавити можливостей обходити санкції через треті країни", - прокоментував рішення Єрмак.

У російських ЗМІ повідомляють, що Казахстан фактично заблокував можливість проїзду до росії. Перевізники скаржаться на додаткові труднощі, які влада цієї країни створює на кордоні.

Як повідомлялося раніше, у Казахстані посилять контроль за реекспортом товарів в РФ з використанням контрабандної схеми "паралельного імпорту"

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті