Казахстан ввів нові обмеження на "паралельний імпорт" товарів до росії

Уряд Казахстану ухвалив рішення про заборону паралельного імпорту товарів до росії. Про це заявив голова Офісу Президента України Андрій Єрмак.

"Казахстан закрив кордони для паралельного імпорту до рф. Чудове рішення. росію треба позбавити можливостей обходити санкції через треті країни", - прокоментував рішення Єрмак.

У російських ЗМІ повідомляють, що Казахстан фактично заблокував можливість проїзду до росії. Перевізники скаржаться на додаткові труднощі, які влада цієї країни створює на кордоні.

Як повідомлялося раніше, у Казахстані посилять контроль за реекспортом товарів в РФ з використанням контрабандної схеми "паралельного імпорту"

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті