Казахстан відмовляється допомагати росії обходити санкції Заходу – президент країни

Казахстан не допомагатиме РФ обходити санкції Заходу. Про це заявив президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв в ефірі російського пропагандистського каналу 8 травня.

"Санкції є санкції, ми не повинні їх порушувати, – сказав Токаєв. – У разі порушення підуть так звані вторинні санкції з боку Заходу щодо нашої економіки".

Раніше повідомлялося, що на парад до Москви приїдуть кілька іноземних лідерів, включно з президентом Казахстану.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті