Картина з ведмедем: житель Петербурга доніс у поліцію на музей через "дискредитацію" росії, путіна та "сво"

У Петербурзі мешканець доніс до поліції музей Ерарта через картину з ведмедем, яку він трактував як "дискредитацію" країни, путіна і СВО, - повідомляє телеграм-канал ASTRA.

"Один із відвідувачів побачив у музеї сучасного мистецтва Ерарта в Петербурзі експонат - ведмедя з каскою. Дивлячий інтерпретував інсталяцію так: ведмідь - це символ Росії, його веде на ланцюгу по болоту президент Володимир Путін, маскувальна мережа та каска з фарбою - це кров і посиланя на проведення військової спецоперації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що побачене обурило відвідувача, він вимагає віддати експонат на експертизу та встановити вкладені в нього смисли.

"А також перевірити петербурзький музей, де виставлена картина, на все: на зраду Батьківщині, на образу президента, на загрозу внутрішньої та зовнішньої безпеки Росії, на екстремізм і публічне виправдання тероризму, на критику СВО. Людина адресувала всі ці тези поліції", - пишуть журналісти.

Як повідомлялося, виробники меблів у Москві налагодили випуск декоративних кувалд ПВК "Вагнер". 

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті