Картина з ведмедем: житель Петербурга доніс у поліцію на музей через "дискредитацію" росії, путіна та "сво"

У Петербурзі мешканець доніс до поліції музей Ерарта через картину з ведмедем, яку він трактував як "дискредитацію" країни, путіна і СВО, - повідомляє телеграм-канал ASTRA.

"Один із відвідувачів побачив у музеї сучасного мистецтва Ерарта в Петербурзі експонат - ведмедя з каскою. Дивлячий інтерпретував інсталяцію так: ведмідь - це символ Росії, його веде на ланцюгу по болоту президент Володимир Путін, маскувальна мережа та каска з фарбою - це кров і посиланя на проведення військової спецоперації", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що побачене обурило відвідувача, він вимагає віддати експонат на експертизу та встановити вкладені в нього смисли.

"А також перевірити петербурзький музей, де виставлена картина, на все: на зраду Батьківщині, на образу президента, на загрозу внутрішньої та зовнішньої безпеки Росії, на екстремізм і публічне виправдання тероризму, на критику СВО. Людина адресувала всі ці тези поліції", - пишуть журналісти.

Як повідомлялося, виробники меблів у Москві налагодили випуск декоративних кувалд ПВК "Вагнер". 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті