Канада виділить Україні $44 мільйони для підготовки пілотів на F-16

Канада виділить Україні 60 мільйонів канадських доларів (44 мільйони доларів США) на підтримку винищувачів F-16, оскільки Київ прагне зміцнити свою перевагу в повітрі і відбити російське вторгнення, - повідомляє Bloomberg.

Міністр оборони Білл Блер оголосив про це в середу в Брюсселі на засіданні Контактної групи з питань оборони України, що об'єднує понад 50 країн, які підтримують оборону України.

"Канада виписує ще один чек на 60 мільйонів канадських доларів, щоб допомогти українським пілотам у навчанні польотів на F-16, заявив у середу міністр оборони Білл Блер", - повідомляє видання.

Як повідомлялося, сьогодні, 14 лютого, відбувається 19 засідання Контактної групи з питань оборони України.

Статті

Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Всі статті