Канада виділить Україні $44 мільйони для підготовки пілотів на F-16

Канада виділить Україні 60 мільйонів канадських доларів (44 мільйони доларів США) на підтримку винищувачів F-16, оскільки Київ прагне зміцнити свою перевагу в повітрі і відбити російське вторгнення, - повідомляє Bloomberg.

Міністр оборони Білл Блер оголосив про це в середу в Брюсселі на засіданні Контактної групи з питань оборони України, що об'єднує понад 50 країн, які підтримують оборону України.

"Канада виписує ще один чек на 60 мільйонів канадських доларів, щоб допомогти українським пілотам у навчанні польотів на F-16, заявив у середу міністр оборони Білл Блер", - повідомляє видання.

Як повідомлялося, сьогодні, 14 лютого, відбувається 19 засідання Контактної групи з питань оборони України.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті