Канада надасть ЗСУ 11 тисяч гвинтівок та 9 мільйонів набоїв - Трюдо

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо заявив про передачу Україні 11 000 гвинтівок та  9 мільйонів патронів. Про це він заявив на спільній конференції з президентом Європейської комісії Урсулою фон дер Ляєн та головою Європейської ради Шарлем Мішелем 24 листопада.

"Україна продовжує потребувати підтримки для її захисту. Саме тому я сьогодні оголошую, що Канада передає понад 11 000 штурмових гвинтівок та понад 9 мільйонів набоїв від компанії Colt Канада, яка базується в Онтаріо", - зазначив Трюдо.

Як повідомлялось раніше, Уряд Канади виділить Україні 1,3 млрд канадських доларів на військову допомогу протягом трьох років.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті