Кадиров заявив, що ще 3 тисячі "піхотинців нашого неперевершеного лідера Володимира Путіна" готові вирушити на війну проти України

Глава Чечні Рамзан Кадиров заявив, що ще від тисячі "гідних чеченських воїнів" готові вирушити на війну проти України. Про це він написав у себе в Телеграм.

За словами Кадирова, у Чечні сформовано два нові полки - "АХМАТ-Росія" і "АХМАТ-Чечня", а також батальйон імені Шейха Мансура. 

"Саме такі гідні бути вірними піхотинцями нашого неперевершеного лідера Володимира Путіна!", - заявив глава Чечні. 

Як повідомлялося раніше, учасники "СВО" неодноразово зазначали, що чеченські підрозділи на лінії бойового зіткнення використовують як загороджувальні загони. Крім того, "кадирівці" були помічені у зйомках постановочних роликів, які нібито показують їхній героїзм.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
15.02.2026
18:47

Самозванці нижчої ліги: клони «Шахтаря» і «Зорі» прийняли до «молодшої групи» російського футболу. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

На тлі новин про зимову Олімпіаду в Італії, що проходять повз них, пропагандистам окупованого Донбасу теж захотілося розповісти про якісь «республіканські» спортивні досягнення і перемоги.  Інформаційний привід для радісних публікацій знайшовся...
Країна
13.02.2026
16:00

Дейтонські угоди: як «недосконалий мир» зупинив війну… і законсервував конфлікт

Для України цей досвід важливий не як модель для копіювання, а як застереження про ціну компромісів, укладених під тиском і без чіткого розуміння того, якою буде держава «після миру».
Країна
12.02.2026
17:00

Вибори під час війни, переговори без результату та межа виснаження РФ – політолог Костянтин Матвієнко

Складно забезпечити голосування військовослужбовців, учасників бойових дій, внутрішньо переміщених осіб. Технічно це зробити дуже непросто. А якщо це складно технічно, то і політично такі вибори будуть проблемними.
Всі статті