Кадиров заявив, що пишається вчинком сина, який побив у СІЗО спалившого Коран активіста

Глава Чечні Рамзан Кадиров відкрито схвалив вчинок сина, який побив у СІЗО активіста Микиту Журавеля, який спалив Коран. Відповідний пост разом із відео побиття Кадиров розмістив у своєму офіційному Телеграм-каналі 25 вересня, що підхопили росЗМІ.

"Побив і правильно зробив. Без перебільшення, так, я пишаюся вчинком Адама", - написав Кадиров.

Раніше повідомлялося, що Кадиров наказав вилучити в Чечні весь тираж підручника історії, в якому депортація народів називалася "покаранням за колективну зраду".

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті