Кадиров і Пригожин публічно підірвали авторитет путіна - ISW

Критика військового командування РФ з боку голови Чечні Кадирова та власника так званої "ПВК "Вагнер" Пригожина підірвали авторитет путіна. Про це 3 жовтня повідомляють аналітики американського Інституту вивчення війни (ISW).

"До заяви Кадирова федеральні ЗМІ здебільшого висловлювали надію на те, що мобілізовані війська та розгорнуті підкріплення можуть або утримати лінію, або провести контратаки найближчим часом. Але ток-шоу на федеральних каналах негайно підхопили заяви Кадирова-Пригожина, чим спонукали коментаторів у прямому ефірі критикувати вище військове командування", - відзначили в ISW.

У результаті заяви глави Чечні та власника так званої "ПВК "Вагнер" зламали наратив, який вибудовував кремль у спробах пом'якшити удар після поразки під Лиманом. Мало того, подібні заяви також публічно підривають авторитет путіна.

"Путін, ймовірно, відповідальний за рішення не тільки не посилювати Лиман, а й намагатися його утримати - факти, відомі принаймні кільком людям з його найближчого оточення. Таким чином, прямий напад Кадирова на Лапіна є непрямим нападом на путіна, усвідомлює це Кадиров чи ні", - наголосили в Інституті вивчення війни.

Як повідомлялося, Рамзан Кадиров звинуватив у втраті Лимана генерала Лапіна і запропонував використовувати ядерну зброю.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті