Кадиров висловився про Пригожина, "інкримінувавши" йому зарозумілість, пихатість, бізнес-амбіції та злість

Рамзан Кадиров висловився про главу ЧВК "Вагнер" Пригожина, звинувативши його в пихатості та заявивши, що він влаштував заколот, образившись на те, що влада Санкт-Петербурга нібито не надала його доньці бажану земельну ділянку. Про це Кадиров написав у своєму Телеграм-каналі 24 червня.

"Я розмовляв із Пригожиним, переконував його залишити бізнес-амбіції і не змішувати їх зі справами державної ваги. Думав, що він почув мене, а виявляється, ця злість у ньому весь цей час тільки зростала. Ланцюжок невдалих угод у підприємництві викликав у бізнесмена затаєну і тривалу образу, що досягла піку, коли влада Санкт-Петербурга не надала його дочці бажану земельну ділянку. Зарозумілість однієї людини могла призвести до таких небезпечних наслідків і втягнути в конфлікт велику кількість людей", –  написав Кадиров.

Раніше Пригожин заявив, що "розгортає свої колони і йде в польові табори".

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті