Кадиров відмовився зустрітися зі своїми бійцями, які повернулися з полону і вимагає, щоб вони повернулися на фронт

Глава Чечні Рамзан Кадиров відмовився зустрічатися зі своїми бійцями, які повернулися з українського полону і заявив, що вони мають повернутися на фронт. Про це пособник путіна написав у Telegram 16 квітня.

"У Грозний повернулися з українського полону п'ятеро чеченських бійців. Журналісти поцікавилися у мене, що я думаю з цього приводу. Я вважаю, що у чеченського воїна не повинно бути жодних причин опинитися в полоні. Виправдання можуть бути різні, але хай там як, воїн повинен довести, що у нього не було іншого виходу. І довести це потрібно, повернувшись на передову", - заявив Кадиров.

Саме тому очільник Чечні не поїхав на зустріч із бійцями - адже вони нібито вдарили по честі "всього підрозділу, всього полку". Також Кадиров заявив, що колишнім полоненим потрібно довести, що вони не уникали бою і не хотіли скласти зброю, "щоб врятуватися від куль".

"Звичайно, полон - не злочин. Я все розумію. І ми раді, що бійці залишилися живі. За годину до свого полону вони зв'язувалися по рації і повідомляли про те, що в них закінчуються боєприпаси. Але кожен воїн повинен не просто безладно стріляти, а обмірковувати кожен постріл, берегти кожен патрон", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що з російського полону вдалося повернути 130 українських захисників.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті