Кадиров таки прихворів: на його пальці помічений дивний медичний прилад

На пальці Кадирова виявлено дивний медичний прилад, що підтверджує правдивість чуток про його хворобу. Про це, розмістивши відповідне відео, повідомив Телеграм-канал "Утро Февраля" 6 березня.

"Його виразно помітно на відео зустрічі з донецьким гауляйтером Пушиліним, який приїхав із візитом до Чечні, – сказано у повідомленні. – Можна припустити, що це переносний монітор для безперервного контролю пульсу та рівня кисню в крові".

Наголошується, що якщо Кадиров змушений постійно носити цей датчик, то інформація про його проблеми зі здоров'ям – це вже не чутки.

Раніше повідомлялося, що ЗМІ пишуть про проблеми зі здоров'ям голови Чечні, а Кадиров повідомив про зустріч свого сина з путіним.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті