Кадиров намагається використати топ-бійців UFC з метою своєї пропаганди – NYT

Самопроголошений голова окупованої Чечні Рамзан Кадиров продовжує використовувати спортсменів UFC з метою пропаганди всупереч санкціям. Про це 13 грудня повідомляє The New York Times.

"Хоча UFC як компанія неодноразово заявляла, що її бізнес не має жодного відношення до Кадирова і що вона дотримується всіх законів, чиновники в Сполучених Штатах кажуть, що їм відомо про очевидні зв'язки між спортсменами UFC і Кадировим", - повідомляють журналісти.

Як приклад наводиться візит трьох колишніх чемпіонів змішаних єдиноборств на полігон "Російського університету спецназу" до Гудермеса. Центр використовується для підготовки росіян перед відправкою до України. Йдеться про Камару Усмана, Генрі Сехудо і Джастіна Гейджі. За поки що не підтвердженими даними, вони також відвідали день народження одного з синів Кадирова.

Також, незважаючи на санкції проти Кадирова та його підприємств, в UFC продовжують виступати бійці клубу єдиноборств "Ахмат", яким володіє саме чеченський диктатор. Як приклад, наводиться турнір UFC-282, на якому головною подією став бій за участю дагестанського бійця Магомеда Анкалаєва, якого спонсорує "Ахмат". До речі, цей бій закінчився рідкісною роздільною нічиєю.

Представник Держдепартаменту США, знайомий із розслідуванням ділових операцій Кадирова, повідомив журналістам, що Держдеп поінформований про зв'язки Кадирова з чеченськими бійцями UFC. Зазначається, що у бійців, яких найбільше пов'язують із Кадировим, можуть виникнути проблеми із в'їздом до США.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рашисти вивозять дітей із окупованої Луганщини до Чечні "для перевиховання".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті