Кадиров закликав "чмобиків" не плакати про нестачу автоматів та форми, а відібрати все це в українців

Кадиров розкритикував російських мобілізованих, які скаржаться на погану зброю, забезпечення та умови проживання. Про це 25 жовтня голова Чечні заявив у своєму зверненні.

"Зараз мобілізовані записують відео: цього не вистачає, того не вистачає, автомата не вистачає, автомат старий, форма не та. Так, зачекайте, зате з того боку у нашого ворога є гарна зброя, хороша форма одягу, у них все є", - заявив путінський чиновник.

За його словами, все, що потрібно зробити "чмобікам", – відібрати все це в українців. Також він закликав росіян не плакати, оскільки вони "потрібні державі та президенту".

Водночас він додав, що скоро російська армія матиме такі показники, що "мало не здасться". Що він мв на увазі, путінський чиновник не сказав.

Нагадаємо, раніше у кремлі вигадали нову причину для знищення України та назвали її "десатанізацією".

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті