Кадиров "показал личико" під час прогулянки "на свіжому повітрі"

Глава Чечні Рамзан Кадиров, про важкий стан здоров'я якого повідомило Головне управління розвідки МО України, записав і розмістив у своєму Телеграм-каналі відео нібито своєї прогулянки 17 вересня.

На відео він нічого не говорить про стан свого здоров'я.

"Дуже раджу всім, хто в інтернеті не може відрізнити правду від брехні, прогулятися на свіжому повітрі, привести думки до ладу. Дощ чудово бадьорить", - підписано відео.

Як повідомлялося, представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов раніше заявляв, що Кадиров перебуває в дуже важкому стані.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті