Кадиров може очолити Росгвардію - росЗМІ

Зроблена 3 вересня підконтрольним кремлю керівником Чечні Рамзаном Кадировим заява щодо готовності піти у "безстрокову відпустку" свідчить не про його відхід від політики, а про майбутнє призначення на вищу посаду в ієрархії режиму путіна. Про це повідомляють кілька російських ЗМІ.

"Дійсно, обговорюється перехід Кадирова на керівну посаду до Росгвардії - з прицілом на те, що в подальшому він замінить на посаді голову відомства Віктора Золотова", - інформує ТК Верстка з посиланням на власні джерела у Міноборони РФ та верхній палаті російського парламенту, Раді Федерації.

При цьому Чечню замість Кадирова очолить його найближчий ставленик, депутат Держдуми РФ Адам Делімханов, який є безпосередньо причетним до збройного вторгнення 24 лютого до України і відповідав за бої в Маріуполі.

Про те, що Кадиров може зайняти "керівну посаду" в Росгвардії передає й "Медуза".

Призначення Кадирова до Росгвардії в кремлі, за даними опозиційного російського медіа "Можем объяснить", буде пояснено наступним чином:

"Після "референдумів" у "ДНР", "ЛНР" та в інших загарбаних областях почнеться новий етап "спецоперації", причому цього разу росія зможе офіційно вступити у війну для захисту своїх "нових територій", - йдеться у матеріалі видання.

Нагадаємо, 3 вересня Кадиров записав дивне відео, в якому заявив, що його "час прийшов".

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті